0096896128901

بدون شک هزینه مهاجرت به عمان (The cost of immigration to Oman) می‌تواند برای افراد مختلف با میزان دارایی مختلف، متفاوت باشد؛ اما یکی از روشهای مهاجرت به کشور عمان، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است.

به‌طورکلی افراد می تواند از دو طریق سرمایه‌گذاری در کشور عمان (Investing in Oman)، به این کشور مهاجرت نمایند. 

  • سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در عمان
  • سرمایه‌گذاری و مهاجرت به عمان از طریق خرید ملک

از میان این سه روش مهاجرت سرمایه‌گذاری در عمان بهترین روش از طریق ثبت شرکت در عمان (Immigration through company registration in Oman) است .

آیا سرمایه‌گذاری در عمان خوب است؟

بسیار سؤال می‌شود شرایط سرمایه‌گذاری در عمان چگونه است؟ و سرمایه‌گذاری در عمان چه مزایایی دارد؟

سرمایه‌گذاری در عمان (Investment in Oman) به دلیل وجود برخی از محاسن این کشور جای بسیار مناسبی برای متقاضیان کار و سرمایه‌گذاری می‌باشد. هریک از این محاسن در ادامه به‌صورت خلاصه ذکرشده است:

  •  وجود منابع طبیعی در عمان: وجود منابع طبیعی در کشور عمان منجر شده است تا مهاجرت به کشور عمان از طریق سرمایه‌گذاری  در این کشور، بسیار محبوب و پرطرفدار باشد، زیرا شرکت‌های مختلفی در این کشور وجود دارند که درزمینهٔ صادرات منابع طبیعی فعالیت می‌کنند
  •  درحال توسعه بودن و رشد اقتصادی عمان کشور عمان ازجمله کشورهای مناسب از نظر اقتصادی است، به همین دلیل افرادی که در این کشور اقدام به ثبت شرکت مینمایند و می‌توانند به‌راحتی و در فضایی مناسب کسب درآمد بالا داشته و اقامت موقت عمان را به دست آورند
  • موقعیت مناسب جغرافیایی عمان همچنین موقعیت مناسب جغرافیایی عمان و ارتباط از طریق مسیر آبی با سایر کشورها باعث شده سرمایه گذاران بسیاری در ایران و جهان ازجمله آسیا و آفریقا متقاضی مهاجرت به کشور عمان شوند. تا از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور، به موفقیت اقتصادی بالایی دست یابند.
  • روابط مثبت کشور عمان با همسایگان خود از سوی دیگر این کشور در طی سال‌های اخیر موفق شده است با همسایگان خود رابطه مثبتی داشته باشد که این امر رونق کسب‌وکار اقتصادی را برای آنها به دنبال داشته باشد.
  • حمایت دولت عمان جهت توسعه کسب‌وکارهای جدید

ثبت شرکت قانونی در عمان

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : عمان ، مسقط ، معبیله ، پشت هایپر مارکت نستو

تلفن عمان : 0096896128901

اینستاگرام : arman_immigration_oman

ایمیل : info[at]armanimmigration[dot]com

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید