0096896128901

پرستاری یکی از رشته ‌های خاصی است که در تمام دنیا به آن نیاز است. از این ‌رو برخی از افراد به دنبال اخذ شرایط مهاجرت به عمان برای پرستاران (Immigration to Oman for nurses) هستند تا از طریق مدرک پرستاری به این کشور برای کار مهاجرت نمایند. اما بدون شک برای اینکه پرستاران سراسر دنیا قادر باشند برای کار به این کشور مهاجرت نمایند، باید برخی شرایط لازم را دارا باشند.

ازجمله شرایط مهاجرت عمان برای پرستاران (Oman immigration conditions for nurses) دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در این رشته، دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، تسلط به زبان انگلیسی در حد آیلتس ۵.۵ و محدوده سنی تا ۴۵ سال می‌باشد. ارائه مدرک زبان آیلتس برای متقاضیان کار در عمان الزامی نیست ولی ارتباط برقرار کردن از طریق مهارت‌های زبانی برای هر فردی که بخواهد در این حیطه مشغول به کار شود ضروری می‌باشد. یکی دیگر از الزامات و شرایط اخذ ویزای کار پرستاری عمان و همچنین دیگر مشاغل کادر درمانی معادل‌سازی مدارک شغلی و تحصیلی فرد می‌باشد.

متقاضیان جهت معادل‌سازی مدارک خود بایستی در آزمون پرومتریک عمان (Oman Prometric Test) جهت ارزیابی مهارت‌های کاری که در همان کشور و به زبان انگلیسی برگزار می‌شود شرکت نموده و با قبولی در این آزمون که به‌صورت تئوری می‌باشد و سپس قبولی در بخش مصاحبه اجازه کار در عمان را اخذ نمایند.

ثبت شرکت قانونی در عمان

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : عمان ، مسقط ، معبیله ، پشت هایپر مارکت نستو

تلفن عمان : 0096896128901

اینستاگرام : arman_immigration_oman

ایمیل : info[at]armanimmigration[dot]com

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید