0096896128901

غنی از تاریخ عمان
واقع در شمال غرب عمان و مرز ظاهره ؛البریمی دشت نیمه بیابانی که از دامنه های جنوبی کوههای غربی هاجر فرود می آید. ویرانه هایی در منطقه ، از جمله مواردی که در در روستاهای شرم ومظبه دیده شده ، وجود مسیرهای تجاری باستانی در این مناطق را پررنگ تر میکند.

از دره فسیلی کوه هوایه تا بسیاری از قلعه ها در روستاهای داخلی و حومه شهر و ماسه های طلایی ربع الخالی؛ البریمی فرصت های زیادی برای شما ماجراجویان عرضه میکند.

شهر البریمی مرکز این استان؛ همچنین به عنوان مرز سنتی به العین (امارات متحده عربی) در حدود ۳۷۰‌کیلومتر با مسقط فاصله دارد.

مکان های دیدنی البریمی:

وادی شرم

کوه قطر

پارک عمومی البریمی

ربع الخالی

قلعه خندق

وادی کتنه

وادی القحفی

بازار البریمی

قلعه الحله


یکی از بزرگترین بیابان های شنی در جهان ربع الخالی است.

کارهایی که باید در AL BURAIMI انجام دهید:         

قلعه & جاذبه های دیگر:
در قرن های گذشته ، قلعه های عمان نیروهای دشمن را در خلیج به مبارزه میطلبیدند؛ ،امروزه این سازه های تاریخی پذیرای مهمانان با نمایی چشمگیر هستند که در ادامه به افتخار و به عنوان یک عهد زنده به نبوغ و صنعتگری دوره تبدیل شده اند.

غذاها
از غذاهای خوشمزه رستوران تا غذاهای خیابانی گرفته؛ بازدید کنندگان به عمان طیف گسترده ای از گزینه های با توجه به تمام سلیقه ها را پیدا خواهند کرد. از رستوران های معاصر گرقته تا انواع غذاهای بین المللی در هتل ها ، استراحتگاه ها ، مراکز تجاری و منطقه های بازرگانی ، شاورماهای شرقی مثل کباب ترکی و کافی شاپ ها ، امکانات بی پایان هستند.

زمین شناسی

با پویش در تاریخ زمین شناسی در سراسر میلیون ها سال, عمان یکی از معدود مکان هایی است که حامل میراث زمین شناسی منحصر به فرد خود میباشد . جاذبه هایی مانند جبل شمس ، یا سنگ های افيوليت اطراف موره کورنیش Muttrah که زمانی در زیر اقیانوس بوده اند.


یکی از بزرگترین بیابان های شنی در جهان ربع الخالی است.
 

ثبت شرکت قانونی در عمان

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : عمان ، مسقط ، معبیله ، پشت هایپر مارکت نستو

تلفن عمان : 0096896128901

اینستاگرام : arman_immigration_oman

ایمیل : info[at]armanimmigration[dot]com

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید