0096896128901
توصیه بخش کنسولی سفارت ایران در مسقط به هموطنان ایرانی

چهار شنبه 15 مرداد 1399

بخش کنسولی سفارت ایران، از ایرانیان خواست که برای جلوگیری از جریمه احتمالی، نسبت به بازگشت به موقع به کشور اقدامات لازم را انجام دهند.

بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسقط در اطلاعیه‌ای به تصمیمات جدید در عمان در خصوص وضعیت حضور اتباع خارجی اشاره و به هموطنان ایرانی توصیه کرد که با در نظر داشتن این تصمیمات برای جلوگیری از جرایم احتمالی اقدامات لازم را برای بازگشت به کشور صورت دهند.

در این اطلاعیه آمده است: بر اساس مذاکره تلفنی در تاریخ ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۹ برابر با ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ با سرتیپ احمد النبهانی مدیرکل گذرنامه و اقامت پلیس سلطانی عمان با عنایت به اتمام مهلت تمدید خودکار کلیه ویزاها (۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ ) در خصوص وضعیت حضور اتباع خارجی در زمان شیوع ویروس کرونا در کشور عمان مراتب ذیل اعلام شد:
از روز چهارشنبه یکم ژوئیه ۲۰۲۰ (۱۱ تیرماه ۱۳۹۹) کلیه ادارات خدمت رسانی به ویژه اداره گذرنامه و اقامت برای مراجعات حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی (ماسک و دستکش و فاصله اجتماعی و...) بازگشایی می‌شوند.

بر اساس این اطلاعیه، کسانی‌ که با روادید توریستی در این کشور حضور دارند، می‌توانند برای آخرین بار حداکثر به مدت یک ماه درخواست تمدید روادید کنند. کسانی‌ که مراحل اقامتی خود را از طریق وزارت کار عمان انجام داده‌اند بدون خروج از کشور، می‌توانند با انجام مراحل قانونی نسبت به تبدیل روادید خود به اقامت اقدام کنند.

بخش کنسولی سفارت ایران در مسقط از هموطنان ایرانی خواسته با توجه به محدودیت پروازها و آخرین مرحله تمدید روادید توریستی برای یک ‌ماه که از سوی مدیرکل گذرنامه و اقامت عمان اعلام شده و جلوگیری از جرایم احتمالی، توصیه می‌شود جهت بازگشت به موقع  به کشور تمهیدات لازم را انجام دهند.

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : عمان ، مسقط ، معبیله ، پشت هایپر مارکت نستو

          تلفن عمان : 0096896128901

اینستگرام : arman_immigration_2021

ایمیل : info@armanimmigration.com

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید